O nas i naszej misji

ZGŁOŚ ZAGINIĘCIE

Polityka prywatności

O nas

kontakt@zaginienislademnadziei.pl

+48 609 750 887

Obserwuj nas!

Kontakt

Zgłoś zaginięcie

Jak postępować?

Pomóż nam znaleźć

Jesteśmy organizacją pozarządową,
która pomaga bliskim osób zaginionych.

NAWIGACJA

BRAND + WEBSITE DESIGN BY NULI DESIGN

Jesteśmy zespołem osób, które z potrzeby serca i w ramach swojego wolnego czasu: - pozyskują od policji lub od rodzin osób zaginionych informacje na temat zaginięć tych osób - rozpowszechniają informacje o zaginionych, aby w ten sposób pomóc w poszukiwaniach - na bieżąco, zgodnie z przepisami prawa, aktualizują informacje na temat osób zaginionych - przypominają w postaci postów, artykułów lub innych środków przekazu na temat nierozwiązanych, często od lat, zaginięć lub nierozwiązanych spraw kryminalnych. W swojej działalności każdy z członków naszego Zespołu kieruje się standardami praworządności, poufności i bezstronności.

 

W miarę możliwości oraz woli innych, podobnych organizacji podejmujemy z nimi współpracę, kierując się zasadą, że najwyższym dobrem jest zdrowie i życie osób zaginionych.

 

Prowadzimy edukację dotyczącą ważnych powodów zaginięć, jakimi są: trudności życiowe, rodzinne, emocjonalne i psychiczne, a także przemoc (psychiczna i fizyczna) lub stosowanie substancji psychoaktywnych. Edukując opieramy się na wiedzy naukowej, a także zaakceptowanych do ogólnego użytku poradnikach.