niewyjaśnione.pl - Mariusz Perdek

Historia z pozoru prosta, ale z pewnością mająca swoje drugie dno. Jest w niej wiele niejasności, a jeszcze więcej milczenia tych, którzy wiedzą co się stało z Mariuszem 19 stycznia 2015 roku

niewyjaśnione.pl - Liliana Kownacka

Od samego początku policja popełniła w tej sprawie wiele błędów. Apelujemy do wszystkich, którzy mają wiedzę na temat tej sprawy do zgłaszania informacji, które mogą pomóc odnaleźć ciało Liliany. Wszystkim zapewniamy anonimowość.

niewyjaśnione.pl - Halina Gorczyca
Sprawa procesu poszlakowego, ponieważ ciała ofiary - 52 letniej Haliny Gorczycy z Jasła do dziś nie odnaleziono.

niewyjaśnione.pl - Magdalena Pałka

W kolejnym odcinku opowiadam o historii zaginięcia 33 letniej Magdaleny Pałki z Limanowej. Po latach śledczy szukają jej ciała i sprawcy zabójstwa.

niewyjaśnione.pl - Anna Garska

Anna Garska wciąż znajduje się w policyjnej bazie osób zaginionych, choć nie żyje już od prawie 12 lat. Jesli ktoś ma jakieś informacje na temat tej sprawy, prosimy o kontakt, bo ciała kobiety do tej pory nie udało się odnaleźć.

niewyjaśnione.pl - Daria Reluga 

Miała całe życie przed sobą. To życie zostało jej zabrane w brutalny sposób i nikt, pomimo upływu ponad 28 lat, nie poniósł żadnych konsekwencji. Ani zabójca, ani funkcjonariusze wymiaru sprawiedliwości. A świadkowie i osoby, które wiedzą więcej, niż chcą przyznać, dalej milczą.

niewyjaśnione.pl - Klaudia Czaińska

We wtorek 2 stycznia 2024r., około godziny 3 w nocy, wyszła z mieszkania i udała się w nieznanym kierunku. Moment, kiedy opuszczała kamienicę, zarejestrowała kamera umieszczona na budynku. Widać na niej, jak dziewczyna udaje się w kierunku centrum. Potem znika bez śladu i od tamtej pory nikt nie wie, co się z nią dzieje.

niewyjaśnione.pl - Monika Nowakowska
Pomimo upływu   20 lat od tej zbrodni, w świetle obowiązujących obecnie przepisów kodeksu karnego, śledczy mają jeszcze 20 lat na ujęcie sprawcy. A ponieważ nie ma zbrodni doskonałej, są tylko niezbyt starannie prowadzone śledztwa lub zmowa milczenia, w imieniu rodziny pani Moniki apelujemy do tych, którzy coś wiedzą, ale boją się mówić.

niewyjaśnione.pl - Iza Strzałkowska

Tym razem niektórym przypomnę, a innym opowiem o zabójstwie 13 letniej Izy Strzałkowskiej z Gdyni. Morderca dziewczynki do tej pory jest nieuchwytny, tym bardziej więc warto przypomnieć tę tragiczną sprawę, w nadziei na jakikolwiek ślad.

niewyjaśnione.pl - Agnieszka Pyrgiel

Sprawa zabójstwa 23 letniej studentki, Agnieszki Pyrgiel, z 8 kwietnia 1998 roku. Mimo wielu starań służb, włączenia się w 2009 roku  śledczych z Archiwum X, do tej pory nie udało się odnaleźć ani sprawcy, ani motywu tej zbrodni.

niewyjaśnione.pl - Anna i Ernestyna

 

W zimowe ferie 1993 roku dwie nastolatki z prestiżowego warszawskiego liceum znikają bez śladu. Czy śledczym z Archiwum X uda się dowiedzieć, co się z nimi stało? Zapraszam na kolejny odcinek podcastu o polskich zaginięciach.

niewyjaśnione.pl - Kazimiera Zaręba

 

To jedna z najbardziej tajemniczych spraw dotyczących zaginięcia w ostatnich latach. Kazimiera Zaremba przepadła bez śladu we wrześniu 2012 w Wilnie

niewyjaśnione.pl - Zyta Michalska


Wielkanoc 1994 roku. Tego dnia 20-latka po raz ostatni była widziana, gdy szła na spacer w stronę lasu. Jej zwłoki znaleziono dzień później w lesie, kilkaset metrów od jej domu w Mikuszewie koło Wrześni.

niewyjaśnione.pl - Michał Karaś 

 

Historia niewyjaśnionego zaginięcia szesnastolaka z Bielińca, którego ostatni raz przyjaciele widzieli w nocnym klubie. Tańczył z „piękną blondynką o długich włosach, ubraną w markowe ciuchy.

ZGŁOŚ ZAGINIĘCIE

Polityka prywatności

O nas

kontakt@zaginienislademnadziei.pl

+48 609 750 887

Obserwuj nas!

Kontakt

Zgłoś zaginięcie

Jak postępować?

Pomóż nam znaleźć

Jesteśmy organizacją pozarządową,
która pomaga bliskim osób zaginionych.

NAWIGACJA

BRAND + WEBSITE DESIGN BY NULI DESIGN

POSŁUCHAJ PODCASTU